Czy warto kupić artystyczną srebrną biżuterię?

artystyczna biżuteria srebrnaŚrodowisko artystów, ludzi związanych z szeroko pojętymi: fotografią, sztuką, malarstwem, rzeźbami, itp. to niezwykle charakterystyczne środowisko, które rządzi się swoimi prawami. Nie dla nich zazwyczaj biurowe dress cody, sztywne reguły dotyczące makijażu, koloru włosów, piercingu czy biżuterii. I właśnie biżuteria jest jedną z tych, która odróżnia ich od innych, będąc niejednokrotnie obiektem zazdrości innych kobiet. Środowiska artystów, a zwłaszcza artystek kochają dużą, niecodzienną i niespotykaną w sieciówkach biżuterię ze srebra.

Kolczyki. Długie, zwisające, pięknie brzęczące przy najdrobniejszym ruchu. Mogą także oplatać całe ucho niczym wąż. Wybór jest naprawdę spory i każda artystka znajdzie dla siebie niezliczone ilości kolczyków, które będą idealnie odzwierciedlały jej artystyczną duszę.

Naszyjniki. Długie, masywne łańcuszki na końcu których znajdują się zawieszki niczym z baśni. Wielkie, tajemnicze kamienie, anioły, spiczaste trójkąty. Wszystko to, co na co dzień nie sprawdzi się u business woman artystce doda niesamowitych barw.

Bransoletki. Mogą być srebrne, mogą tworzyć je liczne korale, bransoletki przyjaźni czy rzemyki ozdabiające w ilościach bardzo licznych rękę nie pozostawiają złudzeń co do artystycznej duszy.

Pierścionki. Tak jak cała reszta tak i pierścionki to maksimum barw, wzorów i połączeń, podkreślających wolny zawód artystki.

A do tego wszystkiego barwne tuniki, długie sukienki, niecodzienne fryzury lub ozdoby do włosów czy wyglądające na niewygodne buty.

Jak widać artystyczna biżuteria ze srebra doskonale podkreśla charakter artystów i pozwala na dodanie im jeszcze większej ilości barw. To także element, który pozwala w tłumie wyróżnić właśnie artystów.